MIEJSCE PAMIĘCI I MUZEUM

AUSCHWITZ-BIRKENAU

BYŁY NIEMIECKI NAZISTOWSKI
OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY

Posiedzenia MRO

Posiedzenie XXXIII: 13 listopada 2017

17-11-2017
W dniu 13 listopada 2017 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyło się 33. posiedzenie Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. Obradom przewodniczyła prof. Barbara Engelking. W posiedzeniu uczestniczył m.in. wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin.

Posiedzenie XXXII: 2-3 lipca 2017

06-07-2017
W dniach 2 i 3 lipca 2017 r. w Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu odbyło się 32. posiedzenie Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej przy Premierze RP, któremu przewodniczyła prof. Barbara Engelking.

Posiedzenie XXXI: 26 października 2016

31-10-2016
W dniu 26 października 2016 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyło się 31. posiedzenie Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej pod przewodnictwem prof. Barbary Engelking. W obradach wzięli udział m.in. wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin oraz wiceminister edukacji narodowej Maciej Kopeć.

Posiedzenie XXX: 24-25 maja 2016

01-06-2016
W dniach 24 i 25 maja 2016 r. odbyło się 30. posiedzenie Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej przy Premierze RP. Obradom przewodniczyła prof. Barbara Engelking.

Posiedzenie XXIX: 12 października 2015

14-10-2015
Trwające najważniejsze prace konserwatorskie, jak również rozpoczęte projekty inwestycyjne związane z edukacją i obsługą odwiedzających, to niektóre tematy obrad Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. 29. posiedzeniu MRO, które odbyło się 12 października w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, przewodniczyła prof. Barbara Engelking.

Posiedzenie XXVIII: 1-2 czerwca 2015 r.

02-06-2015
W dniach 1 i 2 czerwca 2015 r. w Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu odbyło się 28. posiedzenie Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej przy Premierze RP. Obradom przewodniczyła prof. Barbara Engelking. Posiedzenie rozpoczęło się minutą ciszy ku czci zmarłego w kwietniu prof. Władysława Bartoszewskiego, byłego więźnia Auschwitz i wieloletniego przewodniczącego Rady.
1  2  3  4  5  6